Newsletter – wnętrzarskie znaleziska

Jesteś na etapie urządzania własnego wnętrza?
A może po prostu chcesz coś zmienić w obecnym wnętrzu? Brakuje Ci czasu lub pomysłu gdzie szukać dodatkowych inspiracji?
Ten newsletter jest dla Ciebie!


Co otrzymasz w newsletterze?

Co dwa tygodnie wysyłam mailowo wiadomość-newsletter do wszystkich osób, które się zapisały z moimi wnętrzarskim odkryciami.

Są to linki do sklepów z różnymi dodatkami, rzeczami do wnętrz, które znalazłam. Znajduję dużo, bo lubię tropić różne trendy i odkrywać ciekawe dodatki.

Większości rzeczy nawet nie wykorzystam, bo np. nie pasują do mojego wnętrza, a są generalnie bardzo fajne z jakiegoś powodu. Często też atrakcyjne cenowo lub takie, które normalnie ciężko znaleźć, bo może nie do końca wiadomo gdzie ich szukać.

Tym wszystkim dzielę się z czytelnikami mojego newslettera.

✔️W każdym newsletterze znaleziska są pogrupowane na kilka kategorii, opatrzone moim komentarzem i interpretacją, jak te rzeczy mogą być wykorzystane w różnych wnętrzach.

✔️Ponadto dzielę się wieloma inspiracjami z Pinterest. Są to przykłady wnętrz w jakich ja widziałabym te dodatki i to w jaki sposób można je zaaranżować.

✔️W każdy newsletter wkładam bardzo dużo pracy, aby go rzetelnie przygotować, czasami jest to nawet kilka dni.

✔️Pokazuję Ci wyłącznie to co znalazłam na własną rękę i z jakiegoś powodu wpadło mi w oko.  

✔️Nie dostaniesz też żadnego dodatkowego spamu na maila. 

✔️Jeśli stwierdzisz, że nie są to treści jakich oczekujesz możesz się w każdej chwili wypisać. 

Poniżej znajdziesz fragment treści jakie zawierają moje newslettery:


4.Poduszki w stylu Hampton

Każde zdjęcie w Newsletterze jest klikalne i przeniesie Cię do strony produktu lub pina na Pinterest


Nie raz już wspominałam, że uwielbiam poduszki i wg. mnie są one obowiązkowym dopełnieniem wnętrza. Zbiór tych poduszek to wynik moich poszukiwań sprzed kilku miesięcy, kiedy urządzałam mojej mamie pokój inspirowany stylem Hampton. Choć nie do końca to określenie tutaj pasuje, bo jest ono zbyt wąskie. Przecież same poduszki nie tworzą stylu Hampton 😉 i jak każdy element wnętrza, muszą być zgrane z tym co się tam dzieje. 

Pokazane tutaj poduszki mogą być fajnym dopełnieniem łóżka, sofy, czy fotela również we wnętrzach o innej stylistyce. Na przykład marynistycznej, ale nie tak eleganckiej i bogatej jak Hampton, albo eleganckiej, ale klasycznej.Wszystkie pokazane poduszki pochodzą od jednego sprzedawcy na Allegro i ma on ogromny wybór różnych przepięknych wzorów. Nie byłam w stanie pokazać nawet połowy tego co mi się podoba dlatego zachęcam Cię do wejścia w jego przedmioty i sprawdzenia reszty.Na dodatek część poduszek jest personalizowana np. można zamówić wyhaftowane inicjały na poduszce, a nie tylko przypadkowe dekoracyjne litery.Akapit

Zapisz się na mój newsletter, aby co dwa tygodnie dostawać ogromną dawkę inspiracji i listę konkretnych dodatków do Twojego wnętrza.

Kilka inspiracji z Pinterest

Tutaj celowo wybrałam inspiracje z wnętrz, które nie są typowo Hampton.  Salon widoczny po prawej wpada w te styl, ale nie aż tak na bogato, jest trochę bardziej klasyczny, stonowany. A po prawej piękny kącik ogrodowy. Biele, granaty i beże to wg. mnie uniwersalne kolory, które pięknie wyglądają w każdym patio czy ogrodzie, bo dobrze kontrastują z otaczającą zielenią, a są klasyczne i eleganckie.

Zwróć uwagę na te dwa zdjęcia poniżej. To jest to samo pomieszczenie wystylizowane na dwa trochę różne sposoby i kolorystykę, co świetnie pokazuje jak można dodać klimatu za pomocą odpowiednich poduszek.


Spodobała Ci się ta próbka newslettera? To tylko jeden przykładowy rozdział, każdy newsletter zawiera ich kilka.

Zapisz się już dziś, aby nie przegapić kolejnej dawki inspiracji! 🙂